Osazování DPS
24.11.2015

Můžeme pro Vás zajistit kompletní výrobu elektroniky od dodávek materiálu, osazení desek plošných spojů, pájení, kompletace, zapojení, oživení, testování, atd.
Pro osazování součástek SMD máme k dispozici automat s přetavovací pecí.


Klasické součástky osazujeme ručně, pro jejich přípravu máme tvarovací zařízení. Pro ruční pájení jsme vybaveni mikropájkami Weller, které splňují požadavky na bezolovnatou technologii.
Nabízíme výrobu kabelů a kabelových svazků na míru dle přání zákazníka včetně montáže koncovek a konektorů. Zajistíme výrobu jednoduchých, stíněných a mnohožilových kabelů. Jsme schopni vyrobit různé přípravky, jednoúčelové stroje a testery pro zajištění efektivní a kvalitní výroby.
Splňujeme ČSN EN ISO 9001. Všichni pracovníci mají platné zkoušky dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. Celý proces výroby probíhá na antistatických pracovištích za použití čárových či 2D kódů pro monitorování kvality v průběhu výroby.
Provádíme také gravírování, a to do různých materiálů pomocí moderních, počítačem řízených gravírek. K dispozici je programové vybavení pro 2D  gravírování, různé druhy fréz, deskové kovové a plastové materiály, barvy a vosky pro vybarvování gravur.

Čidla kvality vzduchu